Homosexuáli, chcete si naďalej píliť pod sebou konár?!

O Slovensku sa hovorí ako o konzervatívnej krajine, v ktorej nemá homosexualita šancu. Kto ale pozná moc médií, propagácie a reklamy, ten má na to trochu triezvejší pohľad. Spôsoby, akými hybná sila úpadku razí homosexuálnemu nadprávu cestu, je stále rafinovanejší a intenzívnejší.

Liberáli vrátili úder

Nech si ženské robia, čo chcú. Reklama na Fernet. FOTO: VILIAM ČERNÁKUrčite sa ešte každý pamätá na z etického hľadiska „kontroverzné“ billboardy bojujúce za úplný zákaz potratov. Ideologicky diametrálne odlišná strana nenechala na seba dlho čakať a „nevyvážené“ prostredie využila ako odvetu na reklamu svojho alkoholického nápoja s navonok lesbickým motívom.

Je to etické takto masívne vyobrazovať motív ako vystrihnutý z porno filmu? Obhajoba? Veď predsa tie „ženské“ nič nerobia a navyše je to len koláž jednej osoby. Ono asi máloktorému mužovi sa prieči takýto obraz, skôr naopak. Problém tohto „aktu“ spočíva v tom, že v skutočnosti takýto lesbický pár asi ani neexistuje. Aj u homosexuálnych párov totiž existuje „mužská“ a „ženská“ rola. A tak ako polovicu homosexuálov spoznáte podľa nechutnej ženštilosti, tak aj polovicu lesbičiek spoznáte podľa nenormálnej miery mužského správania a výzoru. Takže lesbický pár je iba spojením polomuža a ženy a kto videl naživo takýto pár, tak sympatie v ňom iba ťažko vzbudil. Aj takto rafinovane, ako to robí spomínaná reklama pomocou peknej heterosexuálne orientovanej baby, sa do podvedomia propaguje tolerancia homosexuality.

Čo je prirodzené a čo normálne?

Snáď v každej polemike o homosexualite padajú termíny ako prirodzenosť a normalita. Niekto tvrdí, že to nie je prirodzené, iní zas, že je to normálne. Avšak z logickej definície týchto pojmov zistíme, čím homosexualita naozaj je.

Prirodzené si môžeme pre tieto účely definovať ako niečo, čo existuje. Odhliadnuc od medicínskych polemík, či homosexuálna orientácia môže vzniknúť už pred narodením a či sa táto porucha dá dodatočne vyliečiť, tu máme jasnejší sociálny aspekt vzniku homosexuálnej orientácie, kde nám osobná a rodinná anamnéza homosexuálov dokáže objasniť, prečo sa dotyčná osoba vyvinula tak, že ju priťahuje rovnaké pohlavie.

Často sa zistí, že homosexuáli boli sexuálne zneužívaní svojim otcom alebo iným príbuzným ap. Preto je aj u homosexuálov častý silne negatívny vzťah s otcom a naopak: veľmi pozitívny vzťah s matkou. Tiež táto porucha môže vzniknúť pri absencii výchovy zo strany otca a prefeminizovanej výchovy zo strany matky. Môžeme preto považovať za prirodzené, že táto porucha vznikla. Rovnako ako je prirodzené, že táto skupina si chce chrániť v čo najväčšej miere svoje záujmy a žiaľ, rovnako prirodzené aj je, že v takomto svete občas niekomu „preskočí“ a vystrieľa polku školy. Keby sme mali parafrázovať 3. Newtonov zákon, tak nič neostane bez odozvy.

Ale na posudzovanie normality sú už iné kritéria. Tá sa dá vymedziť jednoducho: vezmeme Gaussovu krivku sexuálnej orientácie a napr. stredových 60 % je normálnych, prípadne viac. No určite krajné 4 % tam nenasúkame. Preto túto poruchu za normálnu považovať nemôžeme.

Slovenský rozhlas sa stal služobníkom dekadencie

Minulý týždeň v Slovenskom rozhlase každý deň bežala relácia Príbeh na týždeň s obsahom, pri ktorej mi išli uši odpadnúť. Nechutnou emocionálnou manipuláciou sa snažila relácia propagovať túto poruchu ako niečo normálne. Hovorilo sa napr. o tom ako „Marián Vojtek pred rokom a pol stratil dlhoročného partnera. S 38-ročným Ivanom Požgayom žili v jednej domácnosti 17 rokov.“ Či je Ivan PožGAY homosexuál kvôli priezvisku, tým sa ako známy cynik nebudem radšej zaoberať, aj keď istú ironickú pozornosť by si to určite zaslúžilo. Zarazilo ma, že Slovenský rozhlas, ktorý som považoval za najmenej dekadentné rádio, u mňa týmto spadlo niekde na hodnotu rádia Express.

Smiešna snaha zbaviť sa zodpovednosti, v skutočnosti špinavé spolčenie

Nezvyčajné na tejto relácii bolo, že na začiatku a na konci bolo vždy dosť dlhé razantné oznámenie o vylúčení zodpovednosti. Oznámenie informovalo, že túto reláciu financoval Európsky parlament, vláda Slovenskej republiky, pričom ale vraj Európsky parlament, vláda SR ani Ministerstvo financií Slovenskej republiky sa v žiadnom prípade nestotožňuje s obsahom. Podľa tejto smiešnej logiky, keby som si kúpil nástražný bombový systém a uložil ho do zasadajúceho parlamentu, na diaľku ho odpálil a povedal, že sa nestotožňujem s tým, čo tá bomba spravila, tak som čistý. Ktorý blázon mi to zhltne? Preto konštatovanie, že farizejská Európska únia ako aj pseudonárodná vláda nášho štátu podporuje homosexualitu, je konštatovanie viac ako na mieste.

Túto reláciu pripravila organizácia Inakosť, ktorá presadzuje nadpráva homosexuálov. Ako to na prvý pohľad nevyzerá, Inakosť, vláda SR a Európska únia spolu pekne spolupracujú. V lete sa predstavitelia organizácie Inakosť zastávali pred frakciou Strany európskych socialistov, aby znovu prijali svojho červeného partnera aj napriek existujúcej koalícii s SNS. „Spoluprácu eurosocialistov so stranou premiéra Roberta Fica podporujú, pretože chcú zlepšiť legislatívu v oblasti ľudských práv, vrátane odstránenia znevýhodneného postavenia párov rovnakého pohlavia v právnom poriadku SR“ informoval člen správnej rady Iniciatívy Inakosť Ivo Slávka. Takže táto relácia im bola len zadosťučinením z horúceho leta.

Prečo sa tak malá menšina vie tak nahlas ozývať?

Nechcem pôsobiť ako konšpiračný teoretik, ale mnoho pravdy na tom bude, že štátna sféra je do istej miery prešpikovaná skrytými homosexuálmi, ktorí sú vydieraní svojimi bábkarmi v tom, že keď ich prestanú poslúchať, tak ich orientáciu odhalia na verejnosti. Vynára sa mi aj hneď jedno meno: súčasný český prezident Václav Klaus. Už pred rokmi sa ako kuriozita rozprávalo, že tajne navštevuje gay kluby vo Viedni. Je to dokázateľná skutočnosť? Alebo len konšpiračný blud? Zaujímavé tiež je ako nedávno istý americký politik, ktorý má manželku a dve deti, už nevydržal a priznal sa, že je homosexuál.

A ty, Emil, berieš si tu prítomného Juliána a budeš ho milovať a chrániť, kým vás smrť nerozdelí?

Nemožno sa ubrániť konštatovaniu, že súčasná doba a systém, v ktorom žijeme, praje homosexuálom ako nikdy pred tým. V histórii ťažko hľadať obdobia, kedy by sa homosexuáli mohli tak vehementne ozývať. Väčšinou bola homosexualita tabuizovaná a jej prejavy tvrdo potláčané. Úspešnou stratégiou prežitia homosexuálnych jedincov bolo vždy skrývanie svojej orientácie. Súčasní prihriati krikľúni si neuvedomujú, že žijú na kontinente, kde sa za jeden priemerný ľudský život zmení politický systém aj trikrát. V mnohých štátoch expanzia homosexuálneho vplyvu zašla tak ďaleko, že vrcholom drzosti je, aby ich spájal Boh. Vo svojom fialovom opojení si ale neuvedomujú ako si pília pod sebou konár. Totiž, z historicko-emprického hľadiska je pravdepodobné, že príde ešte počas ich života doba, kedy štát bude chcieť túto „lásku“ zničiť. K čomu sa vykonávatelia vôle štátu uchýlia, keď Emil sľúbil Juliánovi, že ho bude milovať a chrániť, kým ich smrť nerozdelí?

Zdroje:
SITA, TASR, Slovenský rozhlas

Reklamy
%d bloggers like this: